Krásný úsměv - týmová fotografie

Krásný úsměv
a zdravé zuby.

 

More information
Precizní a efektivní léčba

Precizní a efektivní léčba.

 

More information
Moderní technologie

Moderní technologie.

 

More information

Our services

Rovnátka jsou vyrobeny z hladkého, pohodlného a prakticky neviditelného plastu, který je přesně přizpůsoben Vašim zubům. Nošením rovnátek postupně a jemně posunujete své zuby na jejich místo. Neomezují Vás žádné zámečky a oblouky. Zhruba každé dva týdny stačí nasadit novou dlahu Invisalign a výsledek bude znatelný. Dosáhnete krásného úsměvu a to vše s minimálním zásahem do Vašeho každodenního života. Nejlepší na tom je, že většina lidí ani nepozná, že nosíte rovnátka. Objednejte se k nám na konzultaci a započněte léčbu pomocí Invisalign.

Běžný den s Invisalign

Jedna z nejlepších vlastností Invisalign je, že má minimální dopad na Váš každodenní život. Díky tomu, že jsou rovnátka tak pohodlné, nebudete mít problém nosit rovnátka doporučených 20 až 22 hodin denně bez větší námahy.

Hygiena
Rovnátka jsou snadno vyjímatelné, takže si můžete čistit zuby jako obvykle. Stejně snadné je čištění rovnátek s čistící soupravou Invisalign. Další variantou je vyčistit rovnátka kartáčkem a opláchnout vlažnou vodou. A je to! Dosažení krásného úsměvu už nemůže být jednodušší!

Jídlo 
Rovnátka si můžete sundat také pokaždé, když budete jíst. To znamená, že můžete i nadále jíst všechny potraviny, které máte rádi a nemusíte se bát, že se Vám jejich kousky zůstanou za oblouky fixních rovnátek. S jinými metodami rovnání zubů, může být tento prostý akt často problematický. 

Sport 
Těm, kteří se věnují kontaktním sportům, umožňuje Invisalign sportovat bez omezení aniž by se museli bát, že jim kovové části rovnátek pořežou ústa. Pokud Váš sport vyžaduje nosit chránič zubů, stačí si své rovnátka jednoduše odstranit a můžete začít soutěžit!

1. První návštěva 
Na první návštěvu se můžete objednat a nepotřebujete žádné doporučení. Lékař provede prvotní vyšetření a určí základní typ vady – špatného postavení zubů. Obdržíte informaci, zda je léčba možná hned a nebo později. Seznámí Vás s možnostmi léčby – jaké typy rovnátek je možné použít, která vyšetření bude třeba absolvovat a jak bude léčba dlouhá a finančně náročná.

2. Sestavení léčebného plánu 
Aby byla léčba účinná, je nutné před jejím zahájením přesně naplánovat léčebný postup. Proběhne vstupní vyšetření – zhotovení scanu chrupu, RTG snímků a fotografií. Po této návštěvě bude sestaven přesný léčebný plán a jeho odsouhlasením se tento postup stává závazným a bude zahájena léčba. 

3. Zahájení a průběh léčby (aktivní fáze)
Po odsouhlasení léčebného plánu a zodpovězení všech otázek zahájíme léčbu. Dojde k nasazení rovnátek a seznámení s jejich používáním a čistěním. Během léčby probíhají pravidelné kontroly dle léčebného plánu. Pokud se odchýlíme od plánu a dojde k nějakým komplikacím, lékař po dohodě s Vámi, léčebný plán upraví. 

4. Retenční (stabilizační) fáze
Poslední retenční fáze přichází po sejmutí fixního aparátu. Je stejně důležitá jako aktivní fáze a minimálně stejně dlouhá. Vaše nové rovné zuby jsou   stabilizovány tenkým drátkem (fixním retainerem) a navíc na noc nosíte snímatelná rovnátka, která retenci podpoří.

MUDr. Barbora Velká, MBA

Our doctors

MUDr. Barbora Velká, MBA

Contacts
MDDr. Anastázie Homolová

Our doctors

MDDr. Anastázie Homolová

Contacts
MDDr. Barbora Heringová

Our doctors

MDDr. Barbora Heringová

Contacts
MDDr. Martin Starý

Our doctors

MDDr. Martin Starý

Contacts

Visit us

Surgery Ostrava

Budova City Center

Českobratrská 2227/7

702 00 Ostrava

Surgery hours

We are closed due to coronavirus

Monday 7.30 – 18

Tuesday 7.30 – 18

Wednesday 7.30 – 18

Thursday 7.30 – 18

Friday 7.30 – 18

Surgery Prague

Dům Radost

Náměstí Winstona Churchilla 2

130 00 Prague 3

Surgery hours

We are closed due to coronavirus

Monday 8 – 16 hod.

Tuesday 8 – 16 hod.

Wednesday 8 – 18 hod.

Thursday 8 – 18 hod.

Friday 8 – 12 hod.

ARSY line - creation of websites and e-shops