Rovnátka pro děti a dospělé
pozadi3-3-rodina

a krásné zuby

Chceme rovné

K tomu Vám pomohou nová
neviditelná nebo klasická rovnátka.

Rezervovat termín

pozadi3-1

spokojených pacientů

Více jak 5 milionů

Neviditelná průhledná rovnátka
Invisalign srovnají váš chrup.

Rezervovat termín

Chcete mít rovné a krásné zuby?

  • Pokud jste odpověděli ano, potom jste na správné cestě k rovným a krásným zubům.

Řešením jsou rovnátka

  • Rovnátky se zabývá specializovaný obor stomatologie, který se nazývá ortodoncie.

Jak probíhá léčba?

První návštěva

Na první návštěvu se můžete objednat a nepotřebujete žádné doporučení. Lékař provede prvotní vyšetření a určí základní typ vady – špatného postavení zubů.

Obdržíte informaci, zda je léčba možná hned a nebo později. Seznámí Vás s možnostmi léčby – jaké typy rovnátek jsou možné použít, která vyšetření bude třeba absolvovat a jak bude léčba dlouhá a finančně náročná.

Sestavení léčebného plánu

Aby byla léčba účinná, je třeba před jejím zahájením nutné přesně naplánovat léčebný postup. Proběhnou vstupní vyšetření – zhotovení otisků chrupu, RTG snímků a fotografií.

Při této návštěvě bude sestaven přesný léčebný plán. Po jeho odsouhlasení se tento postup stává závazným a bude zahájena léčba.

Zahájení a průběh léčby

Po odsouhlasení léčebného plánu a zodpovězení všech otázek dojde k zahájení léčby. Dojde k nasazení rovnátek a seznámení s jejich používám a čistěním.

Během léčby probíhají pravidelné kontroly dle léčebného plánu. Pokud se odchýlíme od plánu a dojde k nějakým komplikacím, lékař po dohodě s Vámi, léčebný plán upraví.

Proč si vybrat nás?

Rádi Vám pomůžeme

Rovnátka pro celou rodinuRovnátka pro děti a dospělé

Rovnátky se zabývá specializovaná obor stomatologie – ortodoncie. Zabýváme se diagnózou, prevencí a léčbou anomálií dentálních (postavení zubů a vztah čelistí) a skeletálních (růst čelistí). Pokud nemáte rovné zuby, doporučíme vám vhodné ošetření a léčebný plán.

par-dentalni-hygiena-prahaDentální hygiena

Dentální hygiena je jednou z činností, které nabízíme v naší stomatologické ordinaci. Zákazníci u nás nejčastěji poptávají čištění a odstraňování zubního kamene, povlaku nebo třeba instalaci dentálního šperku.

Kontaktujte nás – přijímáme nové klienty

Odpovíme Vám zpět